Alüminyum Ekstrüzyon Kalıp sektöründe inovasyonu eksenAL

güncel teknoloji, deneyimli insan kaynağı ve proaktif anlayışın

çeliğe kattığı anlam

2007 yılında Zafer Topal, tarafından kurulan eksenAL müşteri odaklı üretim anlayışı ve teknolojik yenilikleri takip eden modern yönetim tarzı ile kısa sürede piyasadaki lider firmalar arasına girmiştir. Hem yurtiçi hem de yurtdışında alüminyum sektöründe faaliyet gösteren onlarca firma eksenAL ile çalışmaktadır.

aluminium- ekstruzyon-eksenal.jpg

Bilişim çağının global dinamiği konumundaki teknoloji, standardize edilmiş kalite anlayışı, çevre duyarlılığı, iş güvenliği, insan ve emeğe saygı eksenAL tarafından üretim ve pazarlama stratejisindeki temel argümanlar olarak ele alır.

VİZYONUMUZ: Firmamız ilkelerinden ve kalitesinden asla ödün vermeden tüm sosyolojik ve teknolojik değişimlere uyum sağlayarak, yeniliklerin öncüsü olmayı; alüminyum ekstrüzyon kalıp üretimi alanında şu ana kadar ulaşmış olduğu saygınlık ve kaliteyi daha da arttırarak kurumsal bir kimlik altında yurt içi satış ve yurt dışı ihracat ağını genişletmeyi hedeflemektedir

MİSYONUMUZ: eksenAL için birinci öğe, Kalite Yönetim Sistemi Standartların gereğine uygun olarak üretilmiş olan ürünlerle, müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde ve zamanında cevap verebilmektir. Temel hedefi alüminyum sektörünün öncüsü olmak olan firmamız, daima teknolojideki yenilikleri ve eğitim faaliyetlerini takip ederek çalışanlarının üretim sürecine katkılarını arttırmaktadır.

eksenAL müşteri güvenini esas alarak üretim sürecinde kullandığı malzemelerin kalitesi ve çalışanlarının profesyonelliği ile müşterilerine toplam kalite anlayışını en iyi şekilde yansıtmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

eksenAL -Alüminyum Ekstrüzyon Profil Kalıp Teknolojileri T: +90 216 304 06 71 - 72
F: +90 216 304 06 73
info@eksenal.com

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 10.Cadde No:11 Tepeören
AKFIRAT - TUZLA – İSTANBUL

eksenAL -Alüminyum Ekstrüzyon Kalıp Teknolojileri' nin üretim sürecini ve firma profilini anlatan video